درباره ما

درباره ما

بسمه تعالی

با عنایات خداوند متعال و در سایه ی توجهات و کرامت حضرت بقیة الله الأعظم ارواحنا له الفداء، « اندیشکده ایمان » که از سال 1390 شمسی، تصمیم به تاسیس آن گرفته شده بود، در سال 1395 به طور رسمی توسط طلاب گرانقدر تاسیس گردید و فعالیت خود را در حوزه ی مسائل مختلف دین آغاز نمود.

اکنون این مجموعه ی دینی فرهنگی، بدون هیچگونه هدف اقتصادی، همت خود را بر آن داشته تا با تحقیق، پژوهش، بهره گیری از ابزارهای جدید، و اشراف بر نیازهای جامعه ی جهانی، محصولات رسانه ای متعددی را تولید، و به راحتی در اختیار علاقمندان قرار دهد.

« اندیشکده ایمان » اگرچه امروز تمام هم و غم خود را صرف تولید کلیپ های موشن گرافیک اعتقادی برای پخش در سیمای جمهوری اسلامی ایران می نماید، اما پروژه های متعدد و بسیار کلانی را در خود می پروراند که در صورت تامین مالی آنها از سوی خیرین، به مرحله ی اجراء خواهد رساند.

ترجمه و دوبله ی کلیپ های اعتقادی ساخته شده توسط این اندیشکده به زبان های مختلف، از پروژه های مهمی است که در دستور کار این موسسه قرار داشته و به محض تامین مالی، انجام خواهد شد.

همچنین ساخت مجموعه های رسانه ای در موضوعات مختلف نیز در دستور کار اندیشکده قرار دارد.

لذا « اندیشکده ایمان » دست کلیه ی خیرین ارجمند  و نهادهای مختلفی که در عرصه ی نذر فرهنگی و دینی فعال هستند، را می فشارد و از همه ی آنان در مسیر اجرای این پروژه های ماندگار و موثر درخواست یاری دارد.

 

اندیشکده ایمان

3672میزان بازدید